Godziny otwarcia Godziny przyjęć: pn. wt. śr. 14:00 - 19:00
Numer telefonu Kontakt: tel. 29 717 21 93

Bogumiła Gajda
lekarz stomatolog specjalista ortodonta

 

Serdecznie witam Państwa na mojej stronie internetowej.
Jestem właścicielką praktyki. Ukończyłam stomatologię na Akademii  Medycznej w Białymstoku. Posiadam 32 lata praktyki zawodowej. Od początku pracy miałam do czynienia z dziećmi i młodzieżą. W 1995 r. uzyskałam I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Ortodoncją interesowałam się już od okresu studiów. Później starałam się poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie stomatologii, a uwieńczeniem moich wysiłków było zdobycie II stopnia specjalizacji z ortodoncji w 2000 r.
Podnoszę nieustannie swoje kwalifikacje dokształcając się na kursach doskonalących oraz uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach i zjazdach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Światowej Federacji Ortodontów.

Do swojej pracy staram się podchodzić z pasją i dużym zaangażowaniem, rzetelnie i kompetentnie, wykorzystując najnowszą wiedzę i zdobyte doświadczenie.

 

 

Hanna Jakubiak
asystentka i higienistka stomatologiczna


Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe Wydział Higieny i Stomatologii w Olsztynie. Zawsze miła, uśmiechnięta, chętna do pomocy, cierpliwa i bardzo otwarta na nowe wyzwania.